Kijelző a N133BGE-L31 Rev. C1 CLAA133WB01A Kompatibilní 13,3“ 40pin HD LED Slim laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző N133BGE-L31 Rev. C1 CLAA133WB01A Kompatibilní 13,3", HD 1366x768, 40 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ N133BGE-L31 Rev. C1 CLAA133WB01A Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 13,3" (11,3"x7.1")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a N133BGE-L31 Rev. C1 CLAA133WB01A Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 13,3", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.