Kijelző a HP Compaq Pavilion DV4-1101TU 14,1“ 30pin WXGA CCFL laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző HP Compaq Pavilion DV4-1101TU 14,1", WXGA 1280x800, 30 pin, CCFL, Kijelző felszíne: Matt, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
HP
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HP Compaq Pavilion DV4-1101TU TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 14,1" (12"x7.4")
Képfelbontás: WXGA (1280x800)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: CCFL
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HP Compaq Pavilion DV4-1101TU laptophoz Alapadatok: mérete 14,1", képfelbontása WXGA (1280x800), Kijelző felszíne: Matt, CCFL alávilágítás, 30 pines CCFL konnektor.