Kijelző a LG LP156WH1 (TL) (C1) Kompatibilní 15,6“ 30pin HD CCFL laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző LG LP156WH1 (TL) (C1) Kompatibilní 15,6", HD 1366x768, 30 pin, CCFL, matt felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ LG LP156WH1 (TL) (C1) Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 30 pin + 2pin
Alávilágítás: CCFL
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a LG LP156WH1 (TL) (C1) Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, CCFL alávilágítás, 40 pines CCFL konnektor.