Fujitsu FMV-AC325 Kompatibilní töltö a laptophoz 65W
Töltö a laptophoz Fujitsu FMV-AC325 Kompatibilní Paraméterek: 5,5x2,5mm, 20V/3,25A/65W, Jótállás: 2 év
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
Fujitsu
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
TÖLTÖ AZ Fujitsu FMV-AC325 Kompatibilní 65W LAPTOPHOZW
KÍNÁLATUNKBAN TALÁLHATÓK TÖTÖK TÖBB TÍPUSÚ LAPTOPHOZ.
Nabíječka
Logo CE RoHS FC
MINÖSÉGI TANUSÍTVÁNNYAL RENDELKEZÖ TÖLTÖK.
HOGYAN VÁLASSZUK KI A MEGFELELÖT?
A mi honlapunkon nem hiányozhat a keresőablak, amelynek köszönhetően megtalálhatja az Ön laptopjához tartozó tötlő típusát. Továbbá szükségesek még az adatok V (Volt), A (Amper) és W (Watt) értéke, amelyek a töltőn  OUTPUT: 20V / 3,25A / 65W  formátumban vagy a laptopon INPUT: 20V / 3,25A / 65W formátumban van feltüntetve.  A feszültség (Volt) értékének mindig egyezőnek kell lenni. Az áram intenzitása (Amper) értékének mindig megegyezőnek vagy nagyobb értékűnek kell lennie, mint amely a laptopon fel van tüntetve. Ez a paraméter megadja a maximális áram értékét, amellyel a töltőt le lehet terhelni. Az áram vételezését a laptop saját maga határozza meg. Az áramerősség (Watt)  értékét a feszültség és az áramlás szorzatával kapható meg, pl. 20V x 3,25A = 65W.  A konnektor nagysága mindig fel van tüntetve a termék leírásában pl. 5,5mm x 2,5mm. Mindig szükséges, hogy a töltő kiválasztásánál figyelembe vegyük a laptop gyártóját, hogy biztosítva legyen a két készülék egymás iránti kompatibilitása.
A töltő kiválasztása
Műszaki adatok:
Állapot: Új
Jótállás: 2 év
Teljesítmény: 20V / 3,25A / 65W
Konnektor: 5,5mm x 2,5mm
Gyártó: Terahertz
A csomagolás tartalma:
Csatlakozó kábel és töltő az  Fujitsu FMV-AC325 Kompatibilní 65W laptophoz