Kijelző a LG PHILIPS LP156WH2-TPB1 Kompatibilní 15,6“ 30pin HD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző LG PHILIPS LP156WH2-TPB1 Kompatibilní 15,6", HD 1366x768, 30 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ LG PHILIPS LP156WH2-TPB1 Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a LG PHILIPS LP156WH2-TPB1 Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.