Kijelző a HP Compaq PAVILION DV6-2101TX 15,6“ 40pin HD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző HP Compaq PAVILION DV6-2101TX 15,6", HD 1366x768, 40 pin, LED, matt felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
HP
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HP Compaq PAVILION DV6-2101TX TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HP Compaq PAVILION DV6-2101TX laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.