Kijelző a LG Philips LP156WG12 15,6" HD LED 40 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző LG Philips LP156WG12 15,6", HD 1366x768, 40 pin, LED, fényes felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ LG Philips LP156WG12 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a LG Philips LP156WG12 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.