Kijelző a Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní 15,6“ LCD 40pin HD LED SlimTB - Matt
Pótképernyő - kijelző Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní 15,6", HD 1366x768, SlimTB, 40 pin, LED, Kijelző felszíne: Matt, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6") SlimTB
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Slim LG Philips LP156WH3 (TL) (A2) Kompatibilní laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, SlimTB, Kijelző felszíne: Matt, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.