Kijelző a Kompatibilní N184H4-L01 Rev.C1 18,4“ 30pin FHD 2xCCFL laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N184H4-L01 Rev.C1 18,4", FHD 1920x1080, 30 pin, 2xCCFL, Kijelző felszíne: Matt, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N184H4-L01 Rev.C1 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 18,4" (16,2"x9,1")
Képfelbontás: WUXGA (1920x1080 FHD)
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: 2xCCFL
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N184H4-L01 Rev.C1 laptophoz Alapadatok: mérete 18,4", képfelbontása FHD 1920x1080, Kijelző felszíne: Matt, 2xCCFL alávilágítás, 30 pines CCFL konnektor.