Kijelző a LG LP171WU1 TL Kompatibilní 17,1“ 30pin Full HD CCFL laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző LG LP171WU1 TL Kompatibilní 17,1", Full HD 1920x1080, 30 pin, CCFL, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 2 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ LG LP171WU1 TL Kompatibilní TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,1“ (14.4"x9")
Képfelbontás: WUXGA (1920x1200) Full HD
Konnektor: 30 pin
Alávilágítás: CCFL
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a LG LP171WU1 TL Kompatibilní laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 17,1", képfelbontása Full HD 1920x1080, CCFL alávilágítás, 30 pines CCFL konnektor.