Kijelző a Kompatibilní B173HAN01.0 17,3" FHD LED 30 pin eDP Slim IPS laptop részére - Matt
Pótképernyő - matt kijelző Kompatibilní B173HAN01.0 17,3", Full HD 1920x1080, 30 pin eDP, LED, Slim, IPS, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
AU Optronics
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní B173HAN01.0 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: Full HD (1920x1080) SLIM, IPS
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní B173HAN01.0 laptophoz Alapadatok: mérete 17,3", képfelbontása Full HD 1920x1080, Slim IPS LED alávilágítás, 30 pines eDP LED konnektor.