Kijelző a Kompatibilní N173HGE-E11 17,3" Full HD LED 30 pin eDP laptop részére - Matt
Pótképernyő - matt kijelző Kompatibilní N173HGE-E11 17,3", Full HD 1920x1080, 30 pin eDP, LED, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173HGE-E11 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: Full HD (1920x1080)
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173HGE-E11 laptophoz Alapadatok: mérete 17,3", képfelbontása Full HD 1920x1080, LED alávilágítás, 30 pines eDP LED konnektor.