Kijelző a Kompatibilní N173FGE-E23 17,3" HD+ LED 30 pin eDP laptop részére - Matt
Pótképernyő - matt kijelző Kompatibilní N173FGE-E23 17,3", HD+ 1600x900, 30 pin eDP, LED, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 1 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173FGE-E23 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: HD+ (1600x900)
Konnektor: 30 pin eDP
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173FGE-E23 laptophoz Alapadatok: mérete 17,3", képfelbontása HD+ 1600x900, LED alávilágítás, 30 pines eDP LED konnektor.