Kijelző a Kompatibilní N173HGE-L11 17,3“ 40pin Full HD LED laptop részére - Matt
Pótképernyő - matt kijelző Kompatibilní N173HGE-L11 17,3", Full HD 1920x1080, 40 pin, LED, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron 3 db
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N173HGE-L11 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 17,3" (15.5"x8.98")
Képfelbontás: Full HD (1920x1080)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N173HGE-L11 laptophoz Alapadatok: mérete 17,3", képfelbontása Full HD 1920x1080, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.