Kijelző a Kompatibilní LP156WF6(SP)(M1) 15,6" LED 30pin eDP laptop részére érintés
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WF6(SP)(M1) 15,6" LED, 30pin eDP, FullHD 1920x1080, laptop részére érintés, Slim, LED, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Az árú nincs a raktárban
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WF6(SP)(M1) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" Slim
Képfelbontás: FullHD (1920x1080)
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
Megjegyzés: Érintés
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WF6(SP)(M1) laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása FullHD 1920x1080, 30 pin eDP LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.