Kijelző a B156XW02 V0 H W 15,6" HD LED 40 pin a jobb oldalon laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző B156XW02 V0 H W 15,6", HD 1366x768, 40 pin a jobb oldalon található, LED, fényes felület, 2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
AU Optronics
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ B156XW02 V0 H W TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 40 pin a jobb oldalon található
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a B156XW02 V0 H W laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, LED alávilágítás, 40 pines a jobb oldalon található LED konnektor.