Kijelző a Kompatibilní LP156WFC(SP)(D1) 15,6" 15,6“ 30pin FHD LED Slim IPS laptop részére NanoEdge - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WFC(SP)(D1) 15,6", FullHD IPS 1920x1080 , 30 pin eDP, LED, Az elektronika szélessége: 280mm, NanoEdge, matt felület, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WFC(SP)(D1) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6") SLIM NanoEdge
Képfelbontás: (1920x1080 FullHD) IPS
Konnektor: 30 pin eDP
Az elektronika szélessége: 280mm
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WFC(SP)(D1) laptophoz Alapadatok: matt felület, mérete 15,6", képfelbontása FullHD 1920x1080 IPS, NanoEdge, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.