Kijelző a HP Compaq HP 14-BS029UR 14" FHD LED SlimTB IPS 30 pin eDP laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző HP Compaq HP 14-BS029UR 14", FHD 1920x1080, 30 pin eDP, SlimTB, IPS, LED, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
HP
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HP Compaq HP 14-BS029UR TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 14“ (12"x7.4") SlimTB
Képfelbontás: FHD (1920x1080) IPS
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HP Compaq HP 14-BS029UR laptophoz Alapadatok: mérete 14", képfelbontása FHD 1920x1080, SlimTB, IPS, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.