Kijelző a HP Compaq HP 14-BS038UR 14" FHD LED SlimTB IPS 30 pin eDP laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző HP Compaq HP 14-BS038UR 14", FHD 1920x1080, 30 pin eDP, SlimTB, IPS, LED, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ HP Compaq HP 14-BS038UR TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 14“ (12"x7.4") SlimTB
Képfelbontás: FHD (1920x1080) IPS
Konnektor: 30 pin eDP
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a HP Compaq HP 14-BS038UR laptophoz Alapadatok: mérete 14", képfelbontása FHD 1920x1080, SlimTB, IPS, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.