Kijelző a Kompatibilní N156WHM-N22 15,6“ 30pin eDP HD LED SlimTB laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní N156WHM-N22 15,6", HD 1366x768, 30 pin eDP SlimTB, LED, Kijelző felszíne: Matt, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní N156WHM-N22 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6") SlimTB
Képfelbontás: WXGA (1366x768 HD)
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní N156WHM-N22 laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása HD 1366x768, SlimTB, Kijelző felszíne: Matt, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.