Kijelző a Kompatibilní LP156WFB(SP)(A1) 15,6" 30pin FHD LED Slim laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WFB(SP)(A1) 15,6", FHD 1920x1080 , 30 pin eDP, LED, SlimTB, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WFB(SP)(A1) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6") SLIM TB
Képfelbontás: (1920x1080 FullHD)
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WFB(SP)(A1) laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása FullHD 1920x1080 , SlimTB, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 30 pines LED konnektor.