Kijelző a Kompatibilní LP156WD1(TP)(B1) 15,6" HD+ LED 30 pin eDP laptop részére
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WD1(TP)(B1) 15,6", HD+ 1600x900, 30 pin eDP, LED, 2 év jótállás, a Dell márkás laptopokhoz
Áru nincs raktáron
Kérésre
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
LG
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní LP156WD1(TP)(B1) TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6" (13.6"x7.6")
Képfelbontás: HD+ (1600x900)
Konnektor: 30 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes vagy matt
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní LP156WD1(TP)(B1) laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása HD+ 1600x900, LED alávilágítás, 30 pines eDP LED konnektor.