Kijelző a Kompatibilní LP156WF9(SP)(K3) 15,6" 15,6“ 30pin Full HD LED Slim IPS laptop részére - Matt
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní LP156WF9(SP)(K3) 15,6", FullHD IPS 1920x1080 , 30 pin eDP, LED, szélesség 350mm, matt felület, 2 év jótállás