Kijelző a Kompatibilní B156HAN08.0 HW3A 15,6" FHD LED IPS Full HD 144hz LED eDP 40pin NoB laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző Kompatibilní B156HAN08.0 HW3A 15,6", FHD 1920x1080, 40 pin eDP, Slim NoB , IPS, 144HZ, LED, Kijelző felszíne: Fényes, 2 év jótállás
🟩 Készleten lévő áruk,
azonnal kiszállításra
🟩 Raktáron > 4 db
Kosárba
AU Optronics
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ Kompatibilní B156HAN08.0 HW3A TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 15,6“ SlimNoB
Képfelbontás: FHD (1920x1080) IPS 144HZ
Konnektor: 40 pin eDP
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a Kompatibilní B156HAN08.0 HW3A laptophoz Alapadatok: mérete 15,6", képfelbontása FHD 1920x1080, IPS, 144HZ, Kijelző felszíne: Fényes, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.