Kijelző a ASUS N101N6-L02 REV C2 10,1" WSVGA LED 40 pin laptop részére - Fényes
Pótképernyő - kijelző ASUS N101N6-L02 REV C2 10,1", WSVGA 1024x600, 40 pin, LED, fényes felület,  2 év jótállás
Áru nincs raktáron
Raktárkészlet feltöltés 13.5.2026
Kosárba
Értesíts engem, mikor elérhető
Chi Mei
30 napos visszaküldési garancia ⭐⭐⭐⭐⭐
LCD PÓTKIJELZŐ AZ ASUS N101N6-L02 REV C2 TÍPUSÚ LAPTOP RÉSZÉRE
Gebrochenes Display 15,6"
displej 15,6" Slim
LEGMAGASABB MINŐSÉGŰ LCD KIJELZŐ!
HOGYAN TUDJA MEGÁLLAPÍTANI MILYEN KIJELZŐ SZÜKSÉGES A LAPTOPJÁHOZ?
Wie können Sie finden Display für Notebook
displej 10,1"
Osztály: A+ hibás pixelek nélkül
Méret: 10,1" (8,7"x4,9")
Képfelbontás: WSVGA (1024x600)
Konnektor: 40 pin
Alávilágítás: LED
Kijelző felszíne: Fényes
A CSOMAGOLÁS TARTALMAZ:
Pótkijelző a ASUS N101N6-L02 REV C2 laptophoz Alapadatok: fényes felület, mérete 10,1", képfelbontása WSVGA 1024x600, LED alávilágítás, 40 pines LED konnektor.